Rafael Cortina okleveles addiktológiai tanácsadó, klinikai trauma szakértő, Gestalt terapeuta, pár- és családterapeuta, szupervizor érkezik Budapestre november 24-25-én, a MaG és az EMCC Magyarország meghívására. Rafael kétnapos személyes, tapasztalati workshop, és azt megelőzően egy bevezető online elméleti előadás keretében nyújt betekintést a Compassionate/Relational Gestalt szemléletű, saját trauma modelljébe, melynek magyar vonatkozása is van, hiszen Máté Gábor munkássága nagy hatással volt rá.
A workshop címe: Encountering Trauma and Addiction in Coaching and Therapy – A Relational Gestalt Approach (Találkozás traumával és függőséggel a coachingban és a terápiában – egy kapcsolat központú, Gestalt szemléletű megközelítés)
Kinek ajánljuk?
coachoknak és coach képzésben résztvevőknek, akik használható eszközöket szeretnének, ha traumával és függőséggel találkoznak a coaching folyamatban
terapeutáknak és terapeuta képzésben résztvevőknek, akik szeretnének mélyebben egy “gestaltos” trauma modellel megismerkedni
Rafael személyisége és tapasztalata miatt mindenkinek 🙂
Helyszín: Mamaison Hotel Andrássy Budapest****
Időpont:
Nyelv: angol, magyar tolmácsolással
A workshop teljes díja: 155.000 Ft
Kedvezményes early bird ár: 139.000 Ft, amit augusztus 15-ig vehetsz igénybe.
A létszám maximum 30 fő!
A nagyfokú érdeklődére való tekintettel javasoljuk, hogy a helyedet minél korábban biztosítsd be. Jelentkezésedet az alábbi link alatt teheted meg:
RAFAEL CORTINA WORKSHOP JELENTKEZÉS
A programról bővebben:
A gyerekkori traumák és életesemények alakítják azt, ahogyan az egyén önmagát és a világot látja, ami közvetlenül befolyásolja többek között a kapcsolatait, az önészlelését, a megküzdési készségeit, az önbecsülését. Ezek a minták megjelenhetnek mind a coaching, mind a terápiás folyamatokban.
Ezen a workshopon azt tárjuk fel, hogy a traumatikus élmények hogyan vezethetnek függő viselkedésmódok és minták kialakulásához, miközben azt is megvizsgáljuk, hogy a függőség miként szolgálhat megküzdési mechanizmusként a feldolgozatlan traumák esetén.
Tapasztalati gyakorlatok, csoportos reflexió, demó ülések és elméleti betekintés segítségével a traumával és a függőségekkel való megküzdésnek egy kapcsolat fókuszú, Gestalt szemléletű modelljével fogunk dolgozni. A modell segít, hogy támogatni tudjuk ügyfeleinket abban, hogy képesek legyenek biztonságosan kapcsolódva felfedezni a kapcsolati határt a folyamatban, olyan új tapasztalatokat szerezve, amelyek fejlődési lehetőségeket nyithatnak meg számukra.